Fjolla Svirca Mehmeti është një emër shumë i përfolur në publik e medie rozë.

U bë e njohur fillimisht si gruaja e Alban Mehmetit dhe më vonë bujë të madhe bëri me paraqitjet e saj përherë plot stil.

Fjolla tani menaxhon një dyqan me bizhuteri dhe me të cilin ka arritur të ketë sukses të madh.

Ajo është majft aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar disa foto me të cilat na tregon se ka shkuar ta përcjellë motrën e saj për maturë, e ajo ju lë pa fjalë me pamjen./ORAinfo/.

MUND TË JU PËLQEJNË