Lola Haradinaj sot po feston 32 vjetorin e lindjes së saj, shkruan “Kosovarja”.

Urimi i parë ishte nga bashkëshorti i saj Dauti me fjalët më të ëmbla që kishte thurur për të, duke vazhduar tutje urimet nga familjarët dhe miqtë.

Lola cilësohet edhe si një femër tejet tërheqëse duke marr vëmendje në çdo përditësim të saj në rrjetet sociale.

Madje, ajo ka realizuar një fotosesion të mrekullueshëm ku bukuria i reflekton në çdo imazh.

E karshi kësaj bukurie si të mos jetë Dauti romantik?/Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË