E bëri të njohur martesa me djalin e këngëtares, Remzie Osmanit dhe tani Gëzime Hamzaj është një emër shumë i përfolur.

Dasma e saj dhe djalit të këngëtares u diskutua për shumë javë rresht në media e në publik.

Gëzimja është shumë aktive në rrjete sociale edhe pas martesës.

Dhe sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë bashkë me shoqe për darkë, mirëpo, ajo që mori gjithë vëmendjen është pamja e saj./ORAinfo/.

MUND TË JU PËLQEJNË