Ermal Fejzullahu e ka uruar Ledri Vulën me rastin e ditëlindjes. Ledri Vula sot feston ditëlindjen e tij të 33-të dhe ka pranuar urime të shumta qoftë në rrjete sociale dhe jo vetëm.

Ndër ta e ka uruar edhe Ermal Fejzullahu, kolegu e miku i afërt i Ledrit me të cilin ka bashkëpunuar shpesh.

“Gëzuar ditëlindjen vëllai im, krejt të mirat në jetë se e meriton”, ka shkruar Ermali pranë fotos me Ledrin me të cilën edhe e ka uruar./Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË