Ka një javë që Robert Berisha bëri publike lajmin për ndarjen nga Nora Istrefi.

Çifti i cili ishin së bashku që nga viti 2006 i dhanë fund lidhjes së tyre, ku sipas Robertit dashuria mes tyre përfundoi, por ata do vazhdojnë të jenë miq të mirë deri në fund të jetës.

Vite më parë, Berisha i ftuar në emisionin “Prive” u shpreh se nuk e ka tradhtuar kurrë Norën dhe se nuk do e ndërronte me asnjë femër tjetër nga estrada.

Madje, këngëtari si me shaka thotë emrin e Sabri Fejzullahut.“Me Sabri Fejzullahun e kisha ndërruar”, ishin fjalët e Robert Berishës./GazetaBlic

MUND TË JU PËLQEJNË