Lotina është njëra nga vajzat bukuroshe të kryetarit të Gjilanit Lutfi Haziri.

Ajo tashmë është bërë fytyrë e njohur dhe mjaftë e përfolur ndër njerëz, shkruan “Kosovarja”.

Kjo për shkak të paraqitjeve të saj ekstravagante dhe tejet provokative.

Lotina nuk e ka problem të shfaqet provokuese dhe këtë gjest e bën shpesh. Ajo gëzon linja të lakmueshme trupore andaj nuk heziton ti shfaq ato.

Ndonëse shumë meshkuj “shkrihen” pas saj, bukuroshja akoma vazhdon të mbetet beqare, të paktën kështu paraqitet në publik.

E sonte ajo po kalon momente romantike pranë oxhakut në Brezovicë.

Andaj edhe ngjallen dyshimet: A thua me kënd po e kalon natën Lotina?/Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË