Një bukuroshe si Majlinda Zeka ska si t’mos marr vëmendje. Ajo dallohet si një femër me stil ku gjithmonë vjen unike, e veçantë, shkruan “Kosovarja”.

Majlinda hyri në botën e showbizit në kohën kur ishte në lidhje me reperin Majk, me të cilin ka një djalë, Roanin.

Jo veç atëherë, vëmendjen më të madhe dhe hapësirën në media po e merr tash. Është jeta e saj luksoze, pushimet e veshjet e shtrenjta për të cilat Majlinda po përflitet.

Ajo është aktive në rrjetet sociale, ku shpesh e shohim me poza joshëse, ku vë në pah linjat e trupit për lakmi.

E sigurisht që Roanin e merr pothuajse çdoherë me vete në shëtitje në pushime.

Sot bukuroshja shfaqet bashkë me djalin në veturë, që si duket kanë dalur për t’u relaksuar bashkë. Megjithatë kurreshtja qëndron se kush po i shoqëron ata teksa makina është e ndalur dhe Majlinda xhiron?

Kaq ka zbuluar ajo, teksa shfaqet bukur në bluzën me ngjyrë të kuqe./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË