Vala

Këngëtarja e mirënjohur, Orhidea Latifi- Kida po shijon pushimet bashkë me shoqërinë e saj në Bodrum të Turqisë.

Në rrjetin social Instagram, ku numëron mbi një milion ndjekës, Kida ka publikuar fotografi dhe video nga pushimet.

Ajo në këto foto, tregon linjat e saj trupore në bikini.

Loading...

MUND TË JU PËLQEJNË