Yllka Kuqi bashkë me Ylli Demaj ishin të ftuar në një mbrëmje muzikore në Gjermani.

Me disa video të publikuara në ‘Instagram‘, nga Yllka aty u pa se atmosfera ishte e zjarrtë.

Ylli dhe Yllka, janë nga këngëtarët të cilët krijojnë atmosferë në koncertet dhe mbrëmjet e tyre.

Edhe këtë herë ata kanë bërë të njëjtën gjë.

Me këngën e vjetër ‘Moj Hatixhe’, dyshja kanë argëtuar pa masë të ftuarit.

Yllka Kuci

Publiée par Albania Viral sur Dimanche 28 avril 2019

Yllka Kuci

Publiée par Albania Viral sur Dimanche 28 avril 2019

MUND TË JU PËLQEJNË