Gili dje festoi ditëlindjen.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Gili, dje ka mbushur plot 53 vjet jetë.

Ajo ka pranuar shumë urime nga familjarët, miqtë dhe fansat, ndërsa në mbrëmje ka festuar bashkë me shoqërinë.

Gili dhe Iliri mbrëmë festuan bashkë me këngëtarët: Mimoza Mustafa, Shkumbin Kryeziu, Vjollca Haxhiu, Ganja dhe Malësori.

Këngëtarja ka postuar disa fotografi në rrjete sociale, përmes së cilave ka treguar se kaloi kohë të çmuar me shoqërinë.

“Me shoqni tê mirë”, ishte mbishkrimi që ajo ia la njërës fotografi. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË