Modelja dhe këngëtarja e njohur Morena Taraku po vazhdon të jetojë jetën e saj luksoze pavarësisht se sa komentohet ajo nga ndjekësit e saj.

Veturat, gardëroba, shëtitjet e çdo gjë që e rrethon Morenën të gjitha janë firmato, shkruan “Kosovarja”.

Ani pse e zhytur në gjithë këtë luks edhe Morena ka personat e saj të dashur e të rëndësishëm në jetën e saj që e kan përkrahur në çdo hap.

Një prej tyre është edhe babi i saj e cila vazhdon të jetë shtylla ku mbahet Morena në çaste gëzimi apo hidhërimi.

Përkundër tërë sakrificës e dashurisë atërore boshllëkun që ia ka lënë nëna Morena nuk po mund ta zëendësojë dot.

Me pak fjalë e shumë kuptim Morena më së miri e pasqyron me anë të këtij imazhi./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË