Reperi Ledri Vula njihet si një nga reperët më të suksesshëm dhe më të kërkuar shqiptar.

Ai këtë sezon verorë ka qenë tejet i angazhuar me koncerte dhe me publikimin e projekteve të reja muzikore.

Ledri njihet edhe si një ‘pikë e dobët’ për femrat dhe është tejet i ndjekur nëpër rrjetet sociale.

Së fundmi ai e ka publikuar një fotografi në llogarinë e tij në Instagram duke buzëqeshur, e që menjëherë është pëlqyer nga fansat.

Kujtojmë që hitet e kësaj vere nga Ledri ishin : “Rio”, “Kiss Kiss”, “MEM” , “M’ke harru”. /Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË