Vala

Bukuria e saj natyrale e bënë që të renditet si një ndër nuset më të mira.

Gruaja e këngëtarit të njohur Albatrit Muqiqit, po vazhdon suksesin e saj në fusha të ndryshme.

Fokusin më të madhë ajo e ka pikërisht tek ndryshimi i gjinisë femërore, pasi që ka dyqan me fustana dhe po ashtu kursin për vetulla, ku shumë të reja furnizohen me dije nga ajo, shkruan “Kosovarja”.

Fotografitë në rrjete sociale nuk i ndal aspak, duke ndarë me ndjekësit çdo moment kur ajo ndjehet mirë.

Sot, Egzona ka hedhur një imazh teksa shihet që ka veshur një fustan me një model përrallorë, mirëpo ia fokuson më shumë se çduhet pjesët e trupit, gjoksi dhe këmba e saj janë qendër e vëmendjes në këtë foto.

Si ia lejon Albatriti një gjë të tillë, sigurisht kjo nuk i pengon aspak pasi që ajo shumicën e herave paraqitet lirshëm kështu. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË