Kur është fjala për stil unik, e para mund të përmendet Lola Haradinaj.

Bashkëshortja e deputeti të AAK-së, Daut Haradinaj, Lola është një femër elegante dhe e njohur për shijen e saj unike në veshje, shkruan “Kosovarja”.

Me linja trupore të veçanta, dhe gjithmonë duke u paraqitur me rroba qe ia theksojnë trupin, Lola ndez gjithmonë rrjetin në çdo imazh që poston.

Këtë e dëshmon më së miri edhe fotografia e fundit që ka hedhur në Instagram, ku Lola ka ardhur tejet në formë.

Me një fustan të ngusht e gogja të shkurt, ajo ngrit edhe më shumë temperaturat në këto ditë të nxehta.

Ndryshe, Lola dhe Dauti janë prindër të dy fëmijëve. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË