Kejvina Kthella është një nga modelet shqiptare më atraktive të kohëve të fundit.

Ajo me bukurinë dhe linjat e saj trupore ka arritur ta fitoj vëmendjen e mediave rozë si dhe të publikut.

Së fundmi ajo ka vendos të shfaqet pa makijazh, tërësisht natyrale duke vënë në pah format e saj të përthyera trupore.

Kujtojmë që ajo po korrë suksese të mëdha duke qenë mjaft e kërkuar në fushën e modës.

MUND TË JU PËLQEJNË