Sevdai Radogoshi, është një nga figurat më të pëlqyera humoristike, e që një numër i madh i popullit tani e njeh më shumë si “Qumili.

Me skeçet dhe prezantimet e tij janë rritur shumë breza, i cili pothuajse asnjherë nuk është bërë monoton nga publiku, shkruan Kosovarja.

I tillë po vazhdon të jetë edhe sot, i cili jo vetëm që po pëlqehet nga një mase e gjerë, po edhe u bë një ndër më të ndjekurit në rrjetet sociale.

Kjo e ka bërë që ai të jetë ende më aktiv, duke sjellë humor edhe aty për ndjekësit e tij.

Së fundi, ka publikuar një video i cili ka luajtur rolin e një “qytetari”, ku më së shumti kërkesa e tij ishte që Komuna të vijë t’ia pastrojë rrugët, madje atë edhe të shtëpisë së tij.

Se a ishte ndonjë prapavijë e skenuar kjo gjë nga Sevdai, apo thjeshtë ishte sa për ti zbavitur adhuruesit e saj, kjo do të mbetet një pikëpyetje goxha e madhe… /Kosovarja/

View this post on Instagram

Baca Din ka halle ? ?????

A post shared by Sevdai Radogoshi (@sevdairadogoshii) on

MUND TË JU PËLQEJNË