Adelina Tahiri është këngëtarja më e përfolur në showbiz.

Ajo në të shumtën e rasteve është e përmendur rreth jetës private, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja kalon një jetë luksozë dhe lukset për veten nuk i ndal asnjëherë, duke u shfaqur gjithmonë me veshje firmato.

E, duke i kushtuar rëndësi fytyrës me një grim të rëndë dhe të bukur Adelina fokuson buzët dhe sytë e bukur.

Shikojeni edhe ju fotografinë më poshtë dhe do t’ia vëreni se këtu qëndron sekreti i bukurisë së saj. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË