Këngëtarja e mirënjohur Teuta Selimi e ka dëshmuar vetën si një artiste e zonja dhe e suksesshme.

Publiku e ka admiruar gjithmonë për zërin e mrekullueshëm e projektet me tema të qëlluara, shkruan “Kosovarja”.

Ajo vazhdon të sjellë këngë të cilat mbetën gjatë në memorien e njerëzve.

Me kalimin e viteve këngëtarja ka ndryshuar shumë ne pamje, e që shpesh është vënë në dilemë për ndërhyrje kirurgjike.

Ajo vazhdon ta mohoj një gjë të tillë, ndërkohë që po lë pa mend me paraqitjet e saj plotë stil.

Së fundi këngëtarja ka ‘rrezikuar’ duke bërë goxha një ndryshim në pamje.

Teuta ka prerë flokët duke i vendosur edhe balluket të cilat i rrijme perfekt.

Vëmendje merr edhe veshja e saj e shkurtër që i vë në pah linjat e lakmueshme trupore./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË