Blogerja e famshme dhe bashkëshortja e shumëpërfolur e këngëtarit Ermal Fejzullahu po lë mbrapa me stil shumë femra të estradës.

Ajo vazhdimisht po sjellë risi duke reklamuar stilin unik me fotografi të ndryshme, shkruan “Kosovarja”.

Ariana nuk e ka përjashtuar mundësinë që në të ardhmen të ketë një brend të ri me emrin e saj, duke thënë se gjithmonë ishte e dhënë pas modës.

Megjithëse para pak javësh u bë nënë për herë të katërt Ariana po befason me pamjen e saj dhe linjat trupore të lakmueshme.

Së fundi vjene me dy fotografi në të cilat duket me shumë stil dhe adekuate për stinën e vjeshtës./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË