Ka shumë muaj që kur moderatorja zeshkane iu largua ekranit por jo edhe publikut.

Ajo ka arritur të mbajë kontakte, madje edhe ti kënaqë thuajse për ditë me postime më të bukura qoftë nga përditshmëria apo edhe nga ndonjë ditë e veçantë, shkruan “Kosovarja”.

Elita cilësohet si një ndër femrat më të bukura të botës televizive dhe këtë e ka dëshmuar dhe po vazhdon ta dëshmojë shpesh herë.

Duke qenë nënë e një djali ajo nuk e ka problem që të paraqesë trupin e saj edhe pas ndryshimeve të lindjes, madje edhe atë pa përdorur ‘photoshop’ për të ndërhyrë në linjat e saj.

Së fundi, poza e re e Elitës me të hedhur një sy mjafton që sonte t’iu lë pa gjumë.

Si mundet të jetë një femër kaq e zjarrtë edhe duke qenë nënë? Ja përgjigjen ua jep Elita./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË