Rita Ora edhe një herë ka rrëmbyer gjithë vëmendjen me paraqitjen e saj dhe veshjen unike.

E njohur për stilin e bukur dhe me trend, këngëtarja me prejardhje shqiptare s’ka zhgënjyer as këtë herë.

Duke sfiduar ditët e para të vjeshtës, Rita u pa duke shkuar në darkë në Londrë, kishte zgjedhur një pallto të gjatë me ngjyrë të kuqe të ndezur, duke e kombinuar me çizme të gjata nga lëkura e gjarprit dhe fustan me ngjyrë të verdhë të lehtë.

Rita dukej atraktive dhe joshëse me flokë të gjata bionde dhe grim të thjeshtë.

MUND TË JU PËLQEJNË