Këngëtarja e njohur Remzie Osmani shquhet gjithmonë për muzikën dhe këngët e saja të cilat pëlqehen gjithmonë nga publiku, shkruan “Kosovarja”.

Ajo veçohet edhe për pamjen fizike, duke u shfaqur gjithmonë e më e re.

Sidomos në dasma Remzia gjithmonë tërheq vëmendjen me modele të ndryshme të fustanave.

E, kësaj here këngëtarja shfaqet krejtësisht ndryshe, me thjeshtësinë më të madhe.

Teksa ndodhet jashtë Kosovës Remzia ka vendosur që të shfaqet më veshje të thjeshtë dhe duke ndjekur stilin e kullerkës.

Sido e qyshdo që të paraqitet, e madhja e muzikës popullore duket e mrekullueshme. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË