E suksesshme, e bukur dhe shumë e dashur për publikun kosovarë.

Aktorja e njohur Gresa Pallaska, ka bërë për vete qindra adhurues me origjinalitetin dhe ëmbëlësinë që reflekton në rolet e saj, shkruan “Kosovarja”.

Gresa apo Rabija siç e njohin të gjithë famën më të madhe e fitoi falë rolit të saj tek seriali ‘Ҫka ka shpija’.

E rolet e saj mbeten të pazëvendësuara si në film, teatër, e sidomos në serial.

Përveç si aktore e suksesshme ajo është një femër e bukur, pa dyshim.

Edhe imazhi i fundit i saj e dëshmon këtë gjë. Me një fustan të verdhë dhe një lule në dorë Gresa mahnitë me bukurinë e saj.

Kurse buzëqeshja e saj e ëmbël po bën që të gjithë ta duan./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË