Fiona Gllavica është emri i aktores që u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër.

Ajo arriti të jetë tejet e pëlqyer në publik dhe suksesi i saj po shtohet dita-ditës. Ishtë roli i Pajtesës në serialin ‘Çka ka shpia’ ai që e bëri tejet të përfolur.

Para pak javëve ajo i dha fund beqarisë me një dasmë tejet madhështore.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon me mijëra ndjekës.

Sot përmes një postimi ajo e ka uruar burrin e saj për ditëlindje./ORAinfo/

MUND TË JU PËLQEJNË