Gëzime Krasiniqi-Hamzaj po vazhdon të mbetët nga nuset e para të estradës që përflitet jeta e saj, shkruan “Kosovarja”.

Reja e këngëtares së njohur Remzie Osmanit është vazhdimisht në qendër të vëmendjes për jetën luksoze të saj, shetitjet në vende të ndryshme të botës, e aktivitetet e tjera familjare.

Famën e mori qysh nga lidhja me Hamzën e pastaj nga fejesa me të dy vite më parë, ku ajo mahniti me dukjen, ndërsa u bë e popullarizuar edhe më tepër nga dasma madhështore disa muaj më parë.

E këto momente që e ngriten deri në këtë pikë, sigurisht që kanë rëndësi dhe vlerë të madhe për të, andaj i kujton me dashuri e nostalgji.

Sot, ku po bëhen dy vite nga fejesa e saj, Gëzimja këtë datë e kujton me disa fotografi në Instagram. Kaq bukur dukej në atë ditë, shikojeni!/Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË