Vala

Blerona Zeqiri është njëra nga moderatoret më të mira dhe më të përfolura në vendin tonë.

Ajo shumë shpesh është komentuar në shkrimet rozë për punën dhe paraqitjet e saj, të cilat sipas të gjitha gjasav moderatores asnjëherë nuk i kanë bërë përshtypje, andaj edhe nuk është ndalur kurrë së sjelluri risi në punën e saj dhe dukjen e saj.

Kështu ajo poston shumë fotografi provokuese, duke shfaqur linjat e saj seksi. Shikoni disa nga fotografitë./gazetametro.net/.

 

MUND TË JU PËLQEJNË