Agnesa po vazhdon të shfaqet në top formë.

Ajo është një nga femrat më të komentuara shqiptare.

Ndonëse ka vite që kur mori epitetin si më e bukura shqiptare, Agnesa Vuthaj vazhdon ende ta ruaj freskinë dhe natyralitetin, madje edhe famën.

Duke qenë personazh publik, ajo është mjaftë aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundmi bukuroshja na shfaqet nga palestra, teksa tregon se si formëson të pasmet e që duket tejet në formë.

MUND TË JU PËLQEJNË