Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare.

Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i larguar kilogramët e tepërt.

Big Mama është tejet aktive edhe në rrjete sociale me postime të panumërta.

Në foton e fundit të publikuar, ajo shihet me një mashkull i cili po e puth Bigin në faqe.

A thua janë vetëm shokë apo diҫka më shumë!?/ORAinfo/

MUND TË JU PËLQEJNË