Mungesa e saj u vërejt dukshëm në skenën muzikore.

Por fatmirësisht, këtë heshtje këngëtarja e njohur e ka mbuluar me aktivitetin e saj në rrjete sociale, shkruan “Kosovarja”.

Gjithmonë duke u shfaqur në vende të ndryshme, me stilin dhe elegancën që nuk i mungojnë asnjëherë.

Pas një periudhe, Leonora Jakupi është kthyer fuqishëm në skenë e cila ka paralajmëruar që nesër do ta publikojë këngën “A m’ke harru”.

Një titull që zgjon kureshtje të madhe, ia ka dedikuar dikujt apo çfarë përmban në realitet.

Pa dyshim, ky do të jetë një projekt i rëndësishëm nga këngëtarja. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË