Ka disa ditë që është duke u përfolur për lidhjen e saj.

Qarkullojnë thashetheme për lidhje të re të këngëtares Ariana Grande.

Superylli Ariana Grande është parë e afërt me Mikwey Foster nga grupi “Social House”.

“God is a woman”, është këngë e shumëpërfolur e këngëtares, madje thuhet se aty është edhe i dashuri i ri i saj.

Thuhet se Ariana është në lidhje të re me Mikey Foster nga grupi “Social House” nga Pensilvania, SHBA.

Sipas një burimi të “ET”, Ariana dhe Mikey janë në lidhje dashurie, pasi u panë bashkë në një restaurant duke ia mbajtur duart njëri-tjetrit.

Mbetet të shihet nëse këto thashetheme dalin të jenë të vërteta. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË