Fifi është këngëtarja e radhës që ka paralajmëruar projekt të ri muzikor.

Fifi në do sjell një projekt me një stil më ndryshe nga ajo që jemi mësuar të shohim deri më tani nga ajo.

Këngëtarja shqiptare gjatë ditës kishte konfirmuar se punimet për projektin e ri janë në përfundim dhe kënga pritet shumë shpejt të publikohet.

Fifi ka qenë tejet aktive muajt e fundit, pas ‘Zogo’ dhe ‘Akoma’ tani ‘Indiane’ është kënga e tretë e saj brenda tre muajve. /Lajmi.net/

 

MUND TË JU PËLQEJNË