Xhesika Berberi ka sjellur një pozë atraktive nga shtrati.

Modelja e njohur shqiptare erdhi me një ‘selfie’ nga dhoma e gjumit teksa shihet e shtrirë.

Biondina atraktive vuri në pah asetet e saj joshëse në një veshje të ngushtë me ngjyrë të zezë dhe atlete.

Xhesika dukej në super formë dhe mjaft tërheqëse.

Ndryshe ajo po vazhdon të ketë një karriere të suksesshme si modele edhe jashtë trojeve shqiptare./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË