Majlinda Zeka dhe reperi i njohur Majk dikur së bashku përbënin njërin prej çifteve më të bukura e komentuara të shoubizit tonë, shkruan “Kosovarja”.

Por, gjithçka ndryshoi që nga ndarja e tyre që bëri mjaft bujë. As që do na shkonte ndërmend ndonjëherë që do ndaheshin, por ja që ndodhi.

Kështu të dy duke vazhduar rrugët e tyre.

Është kjo Majlinda e cila po del të jetë një magnet duke tërhequr me bukuri e linja joshëse gjithë ata që e shohin.

Madje, sot sikur ta shihte Majku me siguri do ishte ndjerë i penduar.

E cili mashkull nuk dëshironte ta kishte një femër të tillë?/Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË