Xhensila Myrtezaj është këngëtarja e njohur nga Shqipëria, e cila çdo herë është pëlqyer për bukurinë që posedon.

Ajo po ashtu është veçuar edhe për stilin e muzikës, ku ka sjelllë mjaft hite por edhe bashkëpunimë të bujshme, shkruan “Kosovarja”.

E meqë jemi në kohën e operacioneve plastike, as Xhensila nuk ka arritur ti ik këtij trendi, ani pse e mohon në vazhdimësi.

Por, po të shikoni këtë foto të Xhensilës e të analizoni me ato të para disa viteve do e vëreni ashiqare ndryshimin e këngëtares.

Sidomos vetullat e mbushura me metodën më të re me microblanding dhe buzët më të trasha janë ato që e bënë më të bukur se sa që ishte Xhensilën./Kosovarja/.

 

 

MUND TË JU PËLQEJNË