Meda dhe Lulja po vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më të dashura për publikun.

Duke qenë të tillë ata janë edhe shumë të përfolur për jetën e tyre privatë.

Që të dy nuk hezitojnë që ta ekspozojnë jetën e tyre në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedojnë shumë ndjekës.

Sot, Lulja ka publikuar një foto ku shihet se ajo dhe Meda janë veshur njësoj dhe bashkë kanë dalë për kafe./ORAinfo/

MUND TË JU PËLQEJNË