Si çdo sezonë tjetër edhe këtë verë këngëtari i mirënjohur Meda e ka pasur shumë të ngjeshur më dasma e ahengje familjare.

Ndryshe, prej herave tjera këtë vit thuajse çdo herë në prezencë të tij e kemi parë edhe gruan e tij Lulen, shkruan “Kosovarja”.

Meda dhe Lulja përbëjnë një prej çifteve më të dashura në estradë e që kohët e fundit po janë shumë aktivë në rrjetet e tyre sociale.

Meda është prej atyre zërave që ndan raporte të mira me gjithë kolegët e tij, edhe pse pas këngëve të tij fshihet një karrierë e gjatë muzikore Meda nuk është përfolur asnjëhere për skandale qofshin kolegiale apo familjare.

Në dasmëne Bleros dhe Afronës nuk munguan as Lulja e Meda, midis tyre edhe shumë artistë tjerë të mëndhenjë si Sabri Fezjullahu.

E gjersa Meda këndon e tjerët hedhin valle ai nuk mund të rri pa përshëndetur ikonën e muzikës kosovare.

Por, a do të thotë kjo se këtë puthje në ballë ia dhuroi qëllimisht apo gabimisht pasi që afër Sabriut shihet edhe Lulja./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË