Meda ka publikuar këngën e tij të re. Meda është shumë aktiv me këngë të reja, ai sapo ka lansuar projektin me titull “O sa mirë”. Për tekstin e kësaj kënge u kujdes Ghulo, muzikën dhe orkestrimin e kanë bërë, Wirusi, Granit Gashi dhe Dardi.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën ritmike nga Meda me titull “O sa mirë”, për videoklipin e së cilës u kujdes RGD Entertainment.

Për ndryshe, ditë më parë, Meda publikoi dy bashkëpunime me këngëtaren Vjollca Haxhiu. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË