Reperja Melinda Ademi, e cila nuk është e panjohur për “fërkat” e saj me Taynan ka postuar një video ku duket shumë në formë.

Derisa është e famshme për rimat e saj interesante, Melinda Ademin nuk e kemi parë që ka edhe të pasme kaq seksi.

Në një video që ajo ka postuar në rrjetet sociale, theksohen të pasmet e saj në formë të rrumbullaksuara dhe tepër në formë.

MUND TË JU PËLQEJNË