Seriali ‘Mos ma lësho dorën’ po bëhet gjithnjë e më i pëlqyer në publik.

Janë personazhet e tij ato që po arrijnë të kenë sukses si në publikun turk ashtu edhe në atë të huaj.

E një rol shumë i rëndësishëm është edhe ai i Melisës.

Ajo tani po cilësohet si një prej aktoreve më të bukura të Turqisë, dhe këtë mund ta dallojmë përmes fotove që publikohen në rrjete sociale./ORA/

MUND TË JU PËLQEJNË