Merita Spahiu është një këngëtare e dëshmuara, e cila me bashkëshortin e saj Nysretin i dhuruan muzikë të mirëfilltë publikut shqiptarë.

Një familje artistësh e dashamirës të muzikës, që po vazhdojnë të sjellim atmosferë të këndshme në çdo familje, shkruan “Kosovarja”.

Karvanit të artistëve iu shtua edhe djali i tyre Albatriti, i cili arriti sukses të jashtëzakonshëm në tregun muzikor duke u bërë nga të preferuarit e estradës për publikun.

E përfolur në mediat roze, madje shpesh është edhe vajza e tyre Albiona. Biona siç e thërrasin shkurt komentohet për fotografitë atraktive dhe shpesh provokuese në Instagram.

Ajo së fundi ka ndarë një kujtim, një imazh me të ëmën në të cilin të dyja duken bukur. Vëmendje sigurisht merr Merita e cila pavarësisht viteve nuk ia lëshon rendin vajzës për bukuri./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË