Çifti shumë i këndshëm shqiptar Granit Xhaka dhe Leonita janë në pritje të fëmijës së tyre të parë, shkruan “Kosovarja”.

E derisa pesin që fëmija i tyre të vijë në këtë botë, ata po shijojnë momente të bukura në prani të njëri-tjetrit, të lumtur që po bëhen prindër.

Lumturinë dhe gëzimin e tyre nuk hezitojnë ta ndajnë me publikun në rrjetet sociale, nga të cilët marrin urime, lëvdata e fjalë të mira.

Së fundi është Leonita ka ndarë një moment romantik me bashkëshortin me të cilin shihen të përqafuar në mes të rrugës.

Dashurinë ndaj bashkëshortes Graniti nuk heziton ta shfaqë para gjithë botës duke treguar kujdes e mëshirë për njeriun e zemrës në periudhën kur ajo ka më së shumti nevojë për të./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË