Ndonëse vitet po ikin, Mihrije Braha ende po mbetet në formë të shkëlqyer fizike. Tek Mihrija, nuk vërehen shenjar e moshës, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja është në te 50-tat, por duket si vajzë e re, kjo edhe për shkak të vijës së mirë trupore, por edhe stilit që ka.

E, Mihrijes, ende i pëlqen të luahtet në lujanë.

Një lujatje të këndshme në natyrë, Mihrija e ka provuar këto ditë dhe duket se këtë përvojë e ka shijuar mjaftë, shkruan “Kosovarja”.

Hululaja, Mihrija po shkon te daja…

Lum si Mihrija që po di të shijoj jetën kaq shumë e kaq mirë.

MUND TË JU PËLQEJNË