Miley Cyrus largoi bluzën në pjesën e sipërme dhe mbuloi gjoksin me duart e saj, teksa promovoi këngën e re “Nothing Breaks Like a Heart”.

Miley Cyrus së fundi është kthyer në Instagram pasi fshiu të gjitha fotografitë e saj, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.net.

Këngëtarja nuk po humbet kohë nga momenti kur është rikthyer në Instagram, duke ndarë fotografi topless, të premtën në InstaStory.

26 vjeçarja mbante gjoksin me duar në këtë imazhe, kurse mbishkrimi që i la ishte “Nothing Breaks Like a Heart”, bashkëpunimi i saj i ri me Mark Ronson.

Në pjesën e poshtme, këngëtarja kishte veshur një palë pantallona me ngjyrë të zezë, ndërsa qëndronte e ulur në shtrat.

Javët e fundit kanë qenë dramatike për Miley, pasi humbi shtëpinë e saj nga zjarret në Malibu.

MUND TË JU PËLQEJNË