Miley Cyrus dhe Kaitlynn Carter ishin në krye të mediave rozë për shkak të lidhjes së tyre romantike, veçanarisht pas ndarjes së Cyrus nga burri.

Tanimë sipas ‘People’ është raportuar se Miley dhe Kaitlynn sapo i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre që zgjati diku mbi 1 muaj.

“Ato vazhdojnë të jenë mikesha me njëra-tjetrën, por ato më nuk janë në një marrëdhënie romatike” : kanë shtuar burime afër çiftit.

Kujtojmë që Miley Cyrus ishte gruaja e aktorit Liam Hemsworth me të cilin u nda pak kohë më parë. /Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË