Miley Cyrus së fundi ka bërë të ditur që është sëmurë, andaj është shtrirë në spital për tu shëruar.

Por, me postimin e fundit, ajo bëri të ditur që është larguar nga spitali dhe gjendja e saj shëndetësore është e mirë.

Këngëtarja publikoi fotografi të realizuar në banjo, ku u shfaq në përqafim të të dashurit të ri.

“Ajo ia doli, u kthye në shtëpi. Duke u shëruar nga operacioni”, ka shkruar ajo.

MUND TË JU PËLQEJNË