Miley Cyrus ka qenë e shoqëruar nga Kaitlynn Carter gjatë një dreke.

Miley Cyrus javë më parë i dha fund martesës me Liam Hemsworth, ndonëse mediat flasin për një ribashkim të mundshëm, artistja problematike duket se nuk po mendon një gjë të tillë.

Pas disa ditëve nga zyrtarizmi i ndarjes së tyre këngëtarja e cila së fundmi performoi në ‘Sunny Hill Festival’ kishte bërë bujë me disa imazhe ku është shfaqur mjaft intime me Kaitlynn Carter.

Dyshja janë shfaqur mjaft të lumtura edhe në imazhet e fundit ku kishin dalë për një drekë në Los Angeles dhe bashkë me to ishte edhe e ëma e Mileyt, Tish Cyrus. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË