Është një nga këngëtarët me të komentuara në rrejtët sociale dhe në media.

Këngëtarja shqiptare nga Shkupi, Adelina Tahiri, u bë nënë për herë të parë para disa muajve, shkruan ORAinfo.

Ajo tashmë ka një djalë të cilin e pagëzuan me emrin Jon. E pas lindjes, Adelina vazhdimisht publikon foto të ndyshme të djalit të saj.

Sot ka publikuar një foto ku shihet Joni i veshur me rroba të cilat ja ka blerë babai i tij. Kaq bukur po i rrinë.

MUND TË JU PËLQEJNË