Futbollisti nga Kosova, Milot Rashica, po kalon një formë të shkëlqyeshme tek klubi gjerman Werder Bremen, madje javën që shkoi, ai i siguroi fitoren ekipit të tij me dy gola të mrekullueshëm.

E duket se ‘formë të mirë’ Miloti po kalon edhe në jetën private, shkruan Indeksonline.

Milot Rashica dhe gruaja e tij Belkiz Kera shihen vazhdimisht përkrah njëri tjetrit, duke shijuar çdo moment.

Së fundmi ata janë parë rrugëve të Hamburgut, duke shijuar atmosferën e mrekullueshme festive së bashku.

MUND TË JU PËLQEJNË