Milot Llalloshi është një ndër këngëtaret më të dashur për publikun.

Ai me zërin e tij ka arritur që të jetë emër mjaft i preferuar për të gjithë, shkruan “Kosovarja”.

Jo vetëm Miloti, në mediat rozë emra të njohur janë edhe familja e tij.

Erxhina është bashkëshortja e Milotit, e cila ka një bukuri natyrale dhe stil të veçantë.

Në secilin imazh që publikojnë dyshja shfaqin lumturinë që kanë, duke pozuar gjithmonë të buzëqeshur.

Edhe në këtë mbrëmje është Erxhina ajo që hedhi në Insta story një imazh përkrahë burrit të saj.

Kujtojmë, çifti janë prindër të dy fëmijëve. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË