Mimoza Mustafa dhe Robert Berisha janë dy fytyrat e njohura në skenën muzikore.

Si në jetën private ashtu edhe profesionale, që të dy janë qendër kryesore, e gjithmonë në interesim të publikut, shkruan “Kosovarja” .

Me afërsinë shoqërore që kanë, Roberti dhe Mimoza kësaj here kanë vendosur që të sjellin një projekt së bashku.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Mimoza me anë të një postimi në Instagram.

Titulli i këngës së re është “Krejt i boj”, dhe pritet të publikohet së shpejti.

Pra, e gjithë kureshtja është te titulli këngës, ku me pa durim pritet të ndëgjohet dhe të kuptohet teksti që e përmban ky projekt. /Kosovarja/

 

 

MUND TË JU PËLQEJNË